Система оптичного сортування

Оптична сортувальна машина - це пристрій для автоматичного сортування дефектного матеріалу з використанням оптоелектронної технології виявлення. Підставою для сортування є відмінності оптичних характеристик матеріалів.

Машини для оптичного сортування за кольором зазвичай складаються з 4 основних систем плюс призначений для користувача інтерфейс.

Система подачі - Система перевірки - Обробка сигналу - Система поділу - Графічний інтерфейс користувача

Залежно від типів використовуваних датчиків і програмного забезпечення інтелектуальної системи обробки зображень, оптичні сортувальники можуть розпізнавати колір, розмір і форму об'єктів і можуть зіставляти об'єкти з певними користувачем критеріями прийняття/відхилення для виявлення і видалення дефектних продуктів, сторонніх матеріалів з виробничої лінії, або для відділення продуктів різних форм або типів матеріалів.

Особливості та переваги

  1. Сучасна повноколірна система оптичного сортування високої роздільної здатності та ПЗС-матриця забезпечують поліпшену точність сортування. Це робить апарат оптимальним для сортування зернових культур, бобових, спецій, горіхів, рису, овочів, фруктів і т. д., а також непродовольчих товарів, таких як пластмаса, мінерали.
  2. Світлодіодне і широкосмугове освітлення забезпечує надчітке зображення і незмінно високу продуктивність.
  3. Високоточна система викиду зводить до мінімуму відбраковування хорошого зерна, створюючи дуже концентрований фільтраційний потік.
  4. Професійна високошвидкісна ПЛІС, що підтримує найбільш просунутий алгоритм.